19.03.2017 Від Natalia 0

Переваги системи “Електрична тепла підлога”

Переваги системи “Електрична тепла підлога”

Встановлено, що абсолютно комфортне тільки те середовище, в якій людина не відчуває ні холоду, ні тепла: середа такої температури, яка не приводить до надмірних втрат тепла людиною, але яка також не перешкоджає віддачі зайвого тепла, тобто середовище, в якому тепло легко знаходить тепловий баланс, підтримуваний власною системою саморегуляції.

Застосування системи електрична тепла підлога дозволяє обігріти будинок з мінімальними витратами зусиль по встановленню (в новому або відремонтованому приміщенні), гарантує комфортну експлуатацію з максимально ефективною  витратою електроенергії.

Система тепла підлога управляється за допомогою спеціалізованих побутових терморегуляторів, що дозволяють підтримувати температуру підлоги або приміщення з точністю до градуса, що також дозволяє економити електроенергію.

 електрична тепла підлога створює оптимальний температурний режим: на рівні підлоги – + 24С, в районі тулуба – + 20С, в області голови – + 16С. Саме такий розподіл температури відчувається людиною як комфортне;

 у випадку встановлення електричного теплого полу обігрівається тільки простір, в якому знаходяться люди, а не простір під стелею. Таким чином, тепловий потік використовується більш ефективно;

 електрична тепла підлога дозволяє автоматично підтримувати температуру на потрібному рівні за допомогою терморегулятора;

 електрична тепла підлога – це можливість встановлювати температуру підлоги та / або повітря для кожного приміщення окремо.

Безпека електричної теплої підлоги для здоров’я людини.

 використання електричної теплої підлоги призводить до відсутності протягів – все тепло піднімається знизу вгору;

 електрична тепла підлога зберігає природну вологість повітря;

 нагрівальні кабелі, що входять до складу електричної теплої підлоги, надійно захищені подвійною ізоляцією з теплостійкого ПВХ-пластика і щільною мідної опліткою, тому тепла підлога абсолютно безпечний для здоров’я людини: електромагнітне випромінювання одножильного кабелю в 40 разів менше гранично допустимих норм, а двожильного – в 300 разів. Це навіть менше, ніж електромагнітне випромінювання звичайної електропроводки;

 електрична тепла підлога пожежобезпечна, адже робоча температура нагрівальної жили кабелю не більше 75 ° С, а його ізоляція витримує  100 ° С;

 на всю продукцію є сертифікати відповідності, гігієнічний і пожежний сертифікати.

Довговічність і економічність електричних теплих підлог:

 світовий  багаторічний досвід установки кабельних систем опалення дозволяє говорити про більш ніж 60-річному терміні служби;

 електрична тепла підлога не вимагає абсолютно ніякого ремонту і технічного обслуговування;

 електрична тепла підлога може монтуватися на стару плитку;

 електрична  тепла підлога невидима, не займає місця, не створює шуму, що відкриває додаткові можливості для дизайну приміщення і для розстановки в ньому меблів.

В комплект системи «тепла підлога» входить наступне обладнання:

 секція нагрівального кабелю, апаратура управління (терморегулятор з термодатчиком);

 теплоізоляційні матеріали (пінополістирол підвищеної щільності або поліізол);

 монтажні елементи (монтажна стрічка, штукатурна сітка, гофротруба для термодатчика і настановна коробка для терморегулятора).

Для кожного типу теплої підлоги  застосовуються або нагрівальні секції – для акумуляційної теплої підлоги “в стяжку” або нагрівальні мати – для тонкої теплої  підлоги “без стяжки”.

Готові нагрівальні секції виготовлені з нагрівальних кабелів з приєднаним підводять проводами і герметичними сполучними муфтами. Нагрівальні кабелі в секціях підібрані таким чином, щоб забезпечити необхідну погонну і номінальну потужність.

Розрізати, скорочувати або подовжувати нагрівальний кабель в готовій секції категорично забороняється! Нагрівальні мати виготовлені з кабельних секцій закріплених з певним кроком на спеціальній сітці. Така система має фіксовану потужність на м.кв., полегшує монтаж, а за рахунок підвищеної потужності і армуючої сітки забезпечує можливість установки тонкого теплої підлоги прямо під плитку в шар плиткового клею.

Розрізати, скорочувати або подовжувати нагрівальний кабель в нагрівальному мате категорично забороняється!