19.03.2017 Від Natalia 0

Електрична тепла підлога

Електрична тепла підлога – це вбудована кабельна система підігріву або опалення.

Як нагрівальний елемент в системі електричних теплих підлог використовується нагрівальний кабель. Температура підлоги фіксується датчиком і регулюється за допомогою терморегулятора.

При плануванні облаштування своєї квартири або заміського будинку можна істотно підвищити комфорт свого житла і зручність його експлуатації, заздалегідь передбачивши установку електричних кабельних систем обігріву.

В результаті роботи подібної системи вся поверхня підлоги перетворюється у велику робочу панель, яка рівномірно випромінює тепло. При цьому температура підлоги лише на кілька градусів перевищує температуру повітря, що створює м’який, ідеально комфортний для людини обігрів.

Система Тепла підлога  забезпечує ідеальний розподіл температури в приміщенні. Досягається така можливість використанням нагрівального кабелю і може забезпечити комфортний підігрів підлоги, повний або додатковий обігрів приміщень будь-якого типу (житлові і промислові, в тому числі з підвищеною вологістю), а також обігрів лоджій, балконів і відкритих майданчиків. Максимально ефективна дана система з наступними покриттям для підлоги: керамічна плитка, натуральний і штучний камінь. Для ламінованих і дерев’яних покриттів, а так само “плаваючих” покриттів з пробки слід використовувати систему обігріву на основі гріючої плівки чи спеціального фольгованого мату Thermopads чи Fenix.

За допомогою системи теплої підлоги «в стяжку» на основі нагрівальних секцій, що встановлюються на теплоізольованій  поверхні в бетонну стяжку,  можливий як комфортний обігрів підлоги і додатковий обігрів приміщення (110-150 Вт / м2), так і повний обігрів приміщень (220-260 Вт / м2), при збільшеної потужності (300-340 Вт / м2) можливий обігрів балконів, лоджій і відкритих майданчиків. Висота підлоги при цьому піднімається від початкового рівня на 3 – 8 см. в залежності від товщини теплоізоляції, стяжки і підлогового покриття.

Система тепла підлога «без стяжки» створена на основі нагрівальних матів, представляють із себе закріплені з фіксованим кроком на спеціальній сітці нагрівальні секції. Така система дозволяє створювати тонку  тепла підлогу  для комфортного підігріву підлоги. Установка такої системи здійснюється без укладання теплоізоляції  і заливки стяжки. Нагрівальні мати укладаються в шар плиткового клею безпосередньо під плитку або аналогічні покриття. Рівень підлоги при цьому піднімається на 1,5 -2 см залежно від товщини підлогового покриття.