Ласкаво просимо в компанію CУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ ЕЛЕКТРИЧНОГО ОБІГРІВУ!

Тут Ви знайдете все для обігріву приміщень різного призначення. Ми працюємо на ринку продажів різних видів систем “Тепла підлога”, “Система сніготанення та антикригові системи”, “Захист від блискавки та заземлення”, “Захист від потопу” вже не один рік, тому сміливо беремося стверджувати, що у нас Ви можете придбати тільки якісне обладнання та матеріали кращих зарубіжних і вітчизняних компаній-виробників по доступним цінам.

Ми успішно займаємося продажем і монтажем теплої підлоги вже не один рік. Протягом нашої роботи клієнти встигли оцінити нас як відповідальних професіоналів своєї справи. Ми ведемо роботу з кращими постачальниками і робимо затишок доступним. Головна відмінність нашої компанії від конкурентів в тому, що ми дійсно думаємо про наших покупців.

Ваш комфорт в першу чергу важливий для нас!

Ми офіційні дилери таких відомих на ринку компаній як: Nexans (Норвегія), Profi Therm (Польща), Profi Therm Eko (Україна), Warme (Німеччина), EASYTHERM (Латвія), OJ Electronics (Данія), Devi (Данія), Bettermann (Німеччина), а також дистриб’ютори ТМ Thermopads.

У нас також Ви можете придбати теплу підлогу українського виробника Ratey та вітчизняного виробника електричних кабельних систем Profi Therm Eko, які за якістю не поступаються своїм закордонним аналогам, а в ціні нижчі.

Крім системи “Тепла підлога” Ви можете придбати системи,   що запобігають замерзанню труб і запобігають обмерзанню дахів та відкритих майданчиків.

Маємо Сертифікат офіційного дистриб’ютора. 

Просимо остерігатися не сертифікованих продавців! При відсутності у продавця Сертифіката дистрибутора Вам можуть відмовити у гарантії, бо придбаний товар може сумнівного походження (підробка) або ввезеним на територію України незаконним шляхом (контрабанда).

Даємо гарантію якості на абсолютно будь-яку, придбану у нас, продукцію.
Вам немає необхідності самому приїжджати і забирати зроблену у нас покупку, ми доставимо її вам в будь-який населений пункт знаходиться на території України.
Вам необхідно всього лише зробити замовлення, а про все інше ми подбаємо самостійно!

При замовленні товару на певну суму, Ви отримаєте дисконтну карту магазину, що дає право на покупку наступного разу зі знижкою 3, 5, 10 або 15%. Також наш магазин влаштовує різні акції і розпродажі, на яких Ви зможете придбати необхідні товари зі значною знижкою або отримати винагороду або приз.

Зв’язатися з нами, щоб уточнити деталі покупки, Ви можете за телефонами, які вказані на сайті, а також написавши нам в спеціальній формі на сайті. Наші співробітники нададуть будь-яку інформацію, що стосується оплати, доставки, комплектації продукції, представленої на нашому сайті.