19.03.2017 Від Natalia 0

Монтаж терморегулятора

Монтаж терморегулятора з датчиком температури підлоги:  датчик рекомендується помістити в пластмасову трубку (гофротрубу) діаметром не менше 16 мм у верхній частині бетонної стяжки. Трубка заглушується з одного кінця для запобігання потрапляння в неї бетонного розчину. Трубка поміщається між нитками кабелю з відкритою боку петлі. Відстань від стіни до датчика має бути не менше 0,5 м.

Терморегулятор з датчиком температури повітря виконує функції контрольного датчика температури і реле. Терморегулятор встановлюють у місцях, не підданих дії прямих протягів. Установка терморегулятора близько дверей чи вікна може призвести до його неточної роботі. Терморегулятор рекомендується встановлювати на висоті 150 -170 см від поверхні підлоги. У разі укладання декількох нагрівальних секцій підключення здійснюється через розпаєчних коробку, встановлену під терморегулятором.

Терморегулятор необхідно вибирати з розрахунку встановленої потужності нагрівального обладнання. Терморегулятор – це точний вимірювальний прилад і вимагає дбайливого до себе ставлення. У випадку, якщо потужність секції нагрівального кабелю перевищує 2,5 кВт, необхідно встановлювати магнітний пускач.

Не слід піддавати ТЕРМОРЕГУЛЯТОР запиленості, ударам, прямого попадання вологи.

При влаштуванні теплої підлоги у вологих приміщеннях (ванни, лазні тощо) потрібно стежити за тим, щоб терморегулятор був встановлений в сухому місці (винесіть його на стіну сусіднього сухого приміщення), це зможе продовжити термін його служби.

Існують наступні типи терморегуляторів:

 Механічні.

Для комфортного підігріву підлоги в приміщеннях, де необхідна безшумна експлуатація (відсутність клацань).

 Електронні.

Механічні регулятори відрізняються від електронних способом отримання та обробки сигналу датчика. У механічних – це біметалічна пластина, яка замикає і розмикає ланцюг. В електронних – сигнал датчика обробляється електронною схемою, яка управляє вихідним реле. Таким чином, всі регулятори OJ Electronics, навіть найпростіші є електронними.

Програмовані.

Вбудоване 4-х програмне реле часу для автоматизації чергування режимів теплового комфорту та економії енергії в системах електропідігріву підлоги.

КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ включати систему обігріву відразу після виконання робіт з виготовлення бетонної стяжки необхідно витримати стяжку до повного природного «схоплювання» (28 днів). В іншому випадку бетонна стяжка може дати тріщини, що може призвести до нерівномірного прогріву статі через погану теплопередачі повітря, а також може призвести до обриву кабелю. Крім того, зважаючи швидкого висихання розчину, навколо кабелю утворюється повітряний канал з цементним пилом. Тобто кабель знаходиться не в стягуванні і контактує ні з бетоном, а з повітрям.