Чому наші клієнти завжди задоволені?
Вя продукція має сертифікати якості. Наші виробники використовують високоякісні і надійні матеріали, які оберігають Ваш комфорт.
Ми постійно стежимо за новими технологіями наших постачальників і робимо їх доступними для Вас.
Ми гарантуємо високу якість нашого товару.
На кожний із представлених в каталозі продуктів існує гарантійний термін, з яким Ви можете ознайомитися. Якщо Ви не знайшли якоїсь позиції, Ви можете зв’язатися з нами по телефону 068 717 1712.
Наші співробітники завжди готові Вам допомогти.
Гарантійне обслуговування здійснюється за умови правильно заповненого гарантійного сертифікату, де має бути вказане найменування товару, потужність, дата продажу, а також печатку фірми-продавця або документ, що підтверджує факт купівлі товару.
Повернення товару здійснюється протягом 14 днів за умови цілісності упаковки і продукції.
Куди звернутися за гарантійним обслуговуванням?
На товари у нашому магазині надається гарантія, яка підтверджує зобов’язання щодо відсутності в товарі заводських дефектів. Гарантія надається на термін від 12 місяців до 240 місяців залежно від сервісної політики виробника. Термін гарантії вказано в описі кожного товару на нашому сайті.
Будь ласка, перевіряйте комплектність і відсутність дефектів у товарі під час отримання.
Гарантійним обслуговуванням займаються сервісні центри, авторизовані виробниками.
Адреси і телефони сервісних центрів ви можете знайти на гарантійному талоні.
Якщо у вашому місті немає сервісного центру, який обслуговує товар, ви можете звернутися до нас за адресою: м. Київ, пр. Магнітогорський, 1, телефон для зв”язку 068 717 1712. 

У яких випадках гарантія не надається?