Ми пропонуємо доставити замовлення тим способом, який найбільше Вам підходить: Нова пошта, Джастін, Міст Експрес.

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ ВІД 3000 ГРН. (крім категорій ЗАЗЕМЛЕННЯ та  БЛИСКАВКОЗАХИСТ, КОНВЕКТОРИ)

ОПЛАТА: здійснюється готівковим або безготівковим платежем, а також післяплатою за допомогою послуг Нової пошти, Джастін.

ДОСТАВКА: Способи доставки замовлення підбираються індивідуально: Нова пошта, Джастін, Міст Експрес. 

Адреса пункту самовивозу (офіс): Забрати оформлене замовлення можливо в будні дні за попереднім погодженням (товар доставляється зі складу). У зв’язку з широким асортиментом продукції в нашому офісі є не всі вітрини з товарами. 

Адреса: Україна, м. Київ, Магнітогорська, 1

Видача товару на вихідних узгоджується додатково. Кур’єрська служба розвозить замовлення за вказаною адресою прямо до одержувача у зручний для покупця час. Цей швидкий варіант доставки діє тільки по м.Києву та Київській області.

Доставка товару кур’єром по м.Києву здійснюється безкоштовно від 1500 грн, доставка товару вагою від 10 кг оговорюється додатково.

Крім того, наші клієнти можуть скористатися послугами кур’єрської служби «Нова пошта», яка дозволить миттєво і точно відстежити замовлення і уточнити його статус. За допомогою цієї служби Ви самі можете вибрати прийнятні терміни і вартість доставки.

Зворотній зв’язок:

Ми цінуємо Вашу думку, тому якщо у Вас є пропозиції щодо вдосконалення способів доставки, ми їх уважно вивчимо, щоб вести зручне співробітництво з Вами: info@steo.in.ua